Все новости

Жінка Шумахера порушила мовчанку щодо стану здоров'я легендарного пілота

Жінка Шумахера порушила мовчанку щодо стану здоров'я легендарного пілота
Дружина німецького гонщика "Формули-1" Міхаеля Шумахера Корінна висловилася про свого чоловіка в листі німецькому виконавцю Саші Хершенбаху.

Співак присвятив Шумахеру пісню з назвою "Народжений для боротьби". Дружина німецького гонщика відповіла на цей жест листом з вдячністю.

"Я хотіла б щиро подякувати вам за ваше послання і приємний подарунок, який допоможе нам пережити цей важкий час, - наводить Stuff слова Корінни. - Приємно отримувати стільки добрих побажань і інших добрих слів - це велика підтримка для нашої сім'ї. Ми всі знаємо, що Міхаель - боєць, він не здасться.

У грудні 2013 року Шумахер серйозно постраждав під час катання на гірських лижах у французькому Мерібелі. Гонщик отримав серйозну черепно-мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку.

З тих пір спортсмен перебуває в глибокій комі, а з вересня 2014 року відбувається відновлення на своїй швейцарській віллі, яка розташована на березі Женевського озера. Інформації про стан Шумахера надходить вкрай мало, так як його близькі надійно охороняють його від уваги ЗМІ.

https://sector.depo.ua