Все новости

У Латвії затримали українського банкіра, який розікрав 300 мільйонів

У Латвії затримали українського банкіра, який розікрав 300 мільйонів
Поліція Латвії затримала екс-президента та одного із власників ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank) Рейніса Тумовса. Його було оголошено українськими правоохоронцями у міжнародний розшук за підозрою у привласненні майже 300 млн гривень.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції, власники банку вивели з нього капітали упродовж 2013-2014 років, видаючи нічим не забезпечені кредити фіктивним фірмам. У цій справі також проходить голова правління «Міського комерційного банку», який отримав громадянство РФ та втік до тимчасово окупованого Криму, а також фіктивні підприємці, через який виводилися кошти. Рейніс Тумовс переховувався з 2016 року в Латвії, де йому видали посвідку на проживання, але після отримання доказів його затримано, суд також вже обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком один рік.

Раніше повідомлялося, що поліція Швейцарії затримала та видала Україні голову ради директорів і співвласника агрохолдингу «Мрія», якого довгий час шукали через Інтерпол за привласнення понад 100 млн доларів. Український суд на наступний же день його відпустив.

https://ua.news/