Все новости

Парламентська асамблея НАТО вперше пройде в Україні

Парламентська асамблея НАТО вперше пройде в Україні
Засідання парламентської асамблеї Північноатлантичного союзу вперше відбудеться в Україні в 2020 році. Про це повідомляє перший віце-спікер Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Нинішній парламент часто і справедливо критикують за провалені обіцянки, зокрема, за ключову- зняття депутатської недоторканості , адже і сьогодні ВР провалила голосування за зняття недоторканості з депутата, до якого є питання в ГПУ.
Але є й такі важливі речі, які варто відзначити як безумовний позитив . Це робота наших міжнародних парламентських делегацій. Поінформувала ВР про роботу нашої делегаціі на ПА НАТО в Галіфаксі під головуванням Ірини Фріз . Ця сесія була дуже успішна для нас. Почули чітку позицію - підтримку щодо наших євроатлантичних прагнень. Були підтримані всі наші поправки , презентовано колегам 2 доповіді, ми активно долучилися до роботи в усіх комітетах , дискусіях , в тому числі до дебатів «Жінки.Мир.Безпека». Поінформували партнерів про визначний внесок українок в миротворчі процеси і боротьбу за відновлення територіальної цілісності і суверенітету. 
Вже в 2020 році ПА НАТО відбудеться в Україні , крок за кроком рухаємося до стратегічної мети- членства в НАТО.

 https://fakty.com.ua