Все новости

Все той же Джонні. Депп вперше за довгий час з'явився на публіці

Все той же Джонні. Депп вперше за довгий час з'явився на публіці
Американський актор Джонні Депп відвідав прем'єру нового фільму Фантастичні тварини: Злочини Гріндевальда, яка напередодні відбулася в Лондоні.

55-річний кіноактор з'явився на кінопрем'єрі в брючному костюмі і чорній сорочці, доповнивши образ прикрасами з білого золота. За даними західних ЗМІ, які відвідали прем'єру, Депп сильно постарів, але перебував у відмінному настрої.

Відзначимо, після низки невдач в особистому житті і фінансах Депп став рідкісним гостем на кіноівентах. Актор довгий час не з'являвся на публіці і рідко спілкувався з пресою.

Винятком стали його інтерв'ю, в яких він говорив переважно про розлучення з Ембер Херд, яка раніше звинуватила його в домашньому насильстві, а також про банкрутство. Нагадаємо, Депп не приховує, що знаходиться на межі банкрутства, а також не заперечує, що важко переживає скандальне розлучення з колишньою дружиною.

«Я був у такому занепаді, - згадує він. - Я не міг виносити цей біль кожен день. Я заливав себе горілкою вранці і починав писати, поки сльози не наповнювали мої очі, і я більше не міг бачити сторінки. Я намагався зрозуміти, що я зробив, щоб заслужити це. Я пробував бути добрим до всіх, допомагати всім, бути вірним для всіх. Правда - найважливіше для мене. І тут все це сталося».

https://style.new.nv.ua