Все новости

6 продуктів, які бадьорять сильніше за каву

6 продуктів, які бадьорять сильніше за каву
Потреба в бадьорості і тонусі – актуальна проблема більшості працюючих людей: за статистикою, до 80% скаржаться на постійний недосип і денну сонливість. Багато п’ють каву, але він (особливо з цукром) дають швидкий приплив бадьорості, який може так само швидко закінчиться.

Експерти в області дієтології назвали продукти, які бадьорять організм сильніше кави, даючи більш довгий ефект.

  • Продукт перший: авокадо. У ньому міститься велика концентрація пантотенової кислоти. Дана речовина активізує переробку калорій організмом в енергію. Крім того, завдяки харчовим волокнам авокадо стабілізує рівень цукру в крові, що важливо для тривалого почуття бадьорості.
  • Продукт другий: банани. Один з кращих джерел вуглеводів в раціоні. Вуглеводи дають енергію, при цьому в бананах достатньо інших мікроелементів, щоб вважати цей вуглеводний фрукт доречним і корисним для харчування. Банани, наприклад, відновлюють м’язову тканину.
  • Продукт третій: темний шоколад. У поєднанні з зеленим чаєм він гарантовано підбадьорить сильніше кави. Краще вживати шоколад, в якому вміст какао перевищує 75%.
  • Продукт четвертий: зелень. Вона багата залізом, кальцієм, цинком, фолієвою кислотою, магнієм, вітамінами А, С, Е і К – цей набір забезпечує пролонговану відчуття бадьорості.
  • Продукт п’ятий: буряк. Цей овоч містить речовини, які прискорюють приплив крові до мозку, що стимулює розумову активність.
  • Продукт шостий: вода. Її недолік в організмі незмінно веде до втоми, сонливості.

https://ukrhealth.net