Все новости

Окупанти «списали» 130-мільйонний борг Криму перед Нацбанком

Окупанти «списали» 130-мільйонний борг Криму перед Нацбанком
Контрольований Росією уряд так званої Республіки Крим вчора ухвалив рішення списати борги Верховної Ради Автономної республіки Крим перед Нацбанком України за облігаціями 2011 року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ЗМІ окупованого півострова.

Йдеться про 133 тис. облігацій загальною вартістю 133 млн грн.

Своє рішення представники окупаційної влади мотивували тим, що Україна не звернулася до них до 1 серпня 2018 року із заявою про погашення облігацій. Тому окупанти вирішили списати цю суму «державного зовнішнього боргу Криму».

Після окупації Росією українського півострова так зване Міністерство фінансів Криму заявляло, що направляло до Нацбанку листа щодо надання реєстрів власників облігацій, із зазначенням банківських реквізитів, необхідних для забезпечення виплат за цими облігаціями.

Згодом окупанти заявили, що Нацбанк перешкоджає здійсненню ними виплат.

Нагадаємо, у жовтні голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомляв, що назву Криму можуть змінити. Відповідний проект змін до Конституції передбачає запровадження нової назви — Кримську aвтoнoмію. Зміниться також назва уряду півострова, який називатиметься Рaдою aвтoнoмії.

https://racurs.ua/