Все новости

Из николаевского аэропорта вылетел пробный рейс с чиновниками и депутатами на борту

Из николаевского аэропорта вылетел пробный рейс с чиновниками и депутатами на борту
Из «Николаевского международного аэропорта» утром, 19 ноября вылетел пассажирский турбовинтовой самолёт «Saab 340» по маршруту "Николаев-Киев-Николаев".

На борту были николаевские чиновники и бизнесмены, в частности: мэр Николаева Александр Сенкевич, секретарь городского совета Татьяна Казакова, первый вице-губернато Вячеслав Бонь, вице-губернатор Валентин Гайдаржи, замглавы облсовета Андрей Кротов, глава фракции «Наш край» в облсовете Юрий Кормышкин, депутат облсовета от партии «Відродження» Геннадий Рубский, начальник Службы автомобильных дорог в Николаевской области Андрей Максименко и руководитель аэропорта Федор Барна.

Кроме того, на борту находились николаевские предприниматели и бизнесмены.

Как сообщил и.о. директора Николаевского аэропорта Федор Барна, данный пробный полет был осуществлен по требованию ряда авиакомпаний, которые хотели убедиться в способности аэропорта принимать и отправлять воздушные суда.

«Враховуючи довгу п’ятирічну перерву в наданні аеропортових послуг та обслуговуванні повітряних суден в миколаївському аеропорту, під час спілкування про майбутню співпрацю, низка авіакомпаній обґрунтовано висунула умову, як то кажуть, фактичної демонстрації здатності обслуговування повітряного судна і надання аеропортових послуг фахівцями підприємства.

Іншими словами, для активізації процесу залучення Миколаївського аеропорту до загальної системи авіаперевезень нам потрібно було продемонструвати в реальних умовах прийом і відправку повітряного судна.

Виходячи з цього, керівництвом КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” було прийнято рішення про здійснення пробного/тестового рейсу з миколаївського аеропорту маршрутом Миколаїв-Київ-Миколаїв 19 листопада – найближча дата в яку можливо було здійснити рейс після отримання усіх документів і запиту на прибуття до Миколаєва диспетчерів.

Маршрут також був обраний невипадково, а щоб наочно продемонструвати перспективність саме цього напрямку. Що було й доведено в ході здійснення пробного рейсу – виявилося, що ряду місцевих бізнесменів по справам потрібно було саме в цей день добратися в столицю, а іншим у зворотному напрямку.

Вдале виконання регламентованих вимог по обслуговуванню повітряного судна і наданню аеропортових послуг під час здійснення сьогоднішнього пробного/тестового рейсу дає змогу Миколаївському міжнародному аеропорту вже з завтрашнього дня вступати в серйозні і конкретні переговори з авіакомпаніями з приводу залучення Миколаївського аеропорту до загальної системи регулярних авіаперевезень», - сообщил Барна.

https://novosti-n.org